SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ - FIRMA

Myjki parowe są oszczędnymi i wydajnymi urządzeniami parowymi, nadają się doskonale do czyszczenia urządzeń przemysłowych, pomieszczeń sanitarnych i hal. Mają także zastosowanie do dezynfekcji i sanifikacji toalet w hotelach - restauracjach, klubach, dyskotekach i instytucjach użytku publicznego oraz szeroko pojętej gastronomii. Czyszczenie Oraz Dezynfekcja parą powierzchni bez detergentów, to idealny sposób usuwania mikroorganizmów i bakterii w warunkach przechowywania żywności.

Firmy Biura

Przy wykorzystaniu specjalnego osprzętu w łatwy sposób można wyprać wykładzinę i krzesła w biurze czy w sekretariacie
W Gastronomii
Przy pomocą parowych myjek czyścimy wszelkie urządzenia kuchenne, okapy, pochłaniacze, piekarniki, kuchnie i stoły z osadów tłuszczu i przypalonych pozostałości na piecach.
Sklepy / Witryny Sklepowe.
Dzięki swojej prostocie a zarazem zaawansowanej technologi wymycie witryny sklepowej to już nie dziesiątki litrów zużytej zbędnie wody. Od teraz mycie witryn sklepowych czy też oszkleń biurowców itp. odbywa się na sucho !!!.

Foto demonstracja możliwości Green Clean kierowana głównie dla firm,biur oraz dla domu. Więcej o tej ofercie znajdziecie w dziale oferta.

CZYSZCZENIE BANERÓW / FASAD ITP

Do zaoferowania Państwu mamy usługę czyszczenia tablic reklamowych, banerów, fasad itp. Czyszczenie wykonujemy przy użyciu pary wodnej pod wysokim ciśnieniem i środków chemicznych co przekłada się na estetykę i pełny profesjonalizm podczas operacji. Usługę wykonujemy także na wysokości przy użyciu podnośnika koszowego. Stosowane preparaty które wykorzystujemy są wpełni biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Posiadają wszelkie wymagane polskimi przepisami aprobaty oraz atesty. Przeprowadzamy skuteczne usuwanie: wszelkiego rodzaju uciążliwe zabrudzenia i zacieki, tłuszcze, sadze, zastarzały brud, glony, mech, porosty, pleśń i grzyby

CZYSZCZENIE I ZABEZPIECZENIE POSADZEK PVC

Przypominamy też że prócz mycia samochodów i dywanów zajmujemy się także profesjonalnym czyszczeniem parowym oraz wodnym fug, kafelek, pieców, piekarników,okapów, lodówek a także usuwaniem plam oleju z parkingów i podjazdów oraz usuwaniem graffiti itp

USŁUGI KOMUNALNE

Usługi komunalne to oferta w której w skład wchodzi miedzy innymi mycie pomników, usuwanie graffiti, usuwaniu oleju z kostki brukowej, czyszczeniu fontann wszystko przy zastosowaniu suchej pary i wysokiej temperatury oraz myjki ciśnieniowej w zależności od potrzeb czyli np braku źródła wody itp. Więcej o tej ofercie znajdziecie w dziale oferta.