O Green Clean

Green Clean 47-400 Racibórz Ul.Ogrodowa 46

Green Clean Auto Spa - Myjnia Samochodowa / Profesjonalne Pranie Tapicerek i Dywanów

Serdecznie Witamy wszystkich odwiedzających nasze www. Jesteśmy firmą znajdującą się w Centrum Raciborza specjalizującą się w kompleksowym Praniu i czyszczeniu samochodów osobowych, pojazdów typ Van, Bus i ciągników TIR oraz w Parowym i Ekstrakcyjnym praniu tapicerek meblowych i dywanów, co nie znaczy że nie wykonujemy też innych usług związanych z czyszczeniem, myciem i usuwaniem. Na rynku jesteśmy już 11 Lat. Przez te lata  wypraliśmy i wyczyściliśmy dla klientów sporą ilość pojazdów oraz m2 powierzchni.

Po za dominującą usługą związaną z kompleksowym czyszczeniem pojazdów wykonujemy również Pranie Mebli Tapicerowanych i Dywanów u klienta. Zajmujemy się również usuwaniem graffiti i plam oleju, usuwaniem naklejek, czyszczeniem witryn sklepowych i okien oraz z czyszczeniem / myciem elewacji, banerów zewnętrznych / wewnętrznych

Po tych ciężkich latach działalności zaufało na wiele firm i instytucji dla których ciągle wykonujemy usługi związane z myciem pojazdów jak i praniem wykładzin w biurach firm czy też praniem materacy w ośrodkach oraz czyszczeniem banerów elewacji itp.
Za nami już 11 rok naszej działalności powoli wchodzimy w nowe zasady związane z Nowym Polskim Ładem i co nam pokaże nowy rok to juz wielki znak "?" 

Dziekujemy za Zaufanie i Zapraszamy Serdecznie

Pozdrawiamy Green Clean Auto Spa Racibórz

Localizacja

Green Clean - 47-400 Racibórz Ul.Ogrodowa 46

Opinie Google

Nasze najnowsze prace

Przykładowe zdjęcia